Witam, swoją giulie posiadam od 3 tygodni i powoli zauważam niedoskonałości:-/
Jak zamykam, to lusterka składają się nierównomiernie tzn. Od kierowcy szybciej kończy fazę zamykania tak samo przy otwieraniu .... ten typ tak ma? czy zgłaszać na gwarancje
Jak zamykam, to lusterka składają się nierównomiernie tzn. Od kierowcy szybciej kończy fazę zamykania tak samo przy otwieraniu .... ten typ tak ma? czy zgłaszać na gwarancje