stawu
Użytkownik
W sobotę też ma się pogorszyć
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
pogode nam die popsuła... co robimy?
Pomyślcie nad terminem żeby zrobić wspólnego spota podkarpackich i świętokrzyskich alfaholików w jakimś fajnym miejscu to wpadniemy z wizytą. Sandomierz albo Krzyżtopór itpDość, że blisko, to możemy jakąś delegacją wyskoczyćco Wy na to? tylko co do miejsca może być problem bo jest ograniczone dla podkarpacia. Chyba że robimy coś u nas w okolicy Starachowic
koledzy zapraszają. Też możemy zrobić grill
https://www.facebook.com/events/123552601379956/
jakby ktoś nie posiadał facebook'a i miał problem z linkiem to niech pisze, wrzucę screen'a![]()
Od czegoś trzeba zacząćByła kiedyś taka opcjaale nie wypaliło temat umarł
ale można pomyśleć tylko u nas w województwie słabo z organizacją... jak się uda od nas zebrać 10 auto to będzie super!
nie działa to to jest wydarzenie ukryte bo jest na czyjejś posesji, a kolega na spocie proponował majówkę ale u kolegów z południaW Krzyżtoporze nie byłe a chciałem się wybrać. Dobry termin trzeba ustalić. Strona FB nie działa ;p