navc21
Nowy
- Rejestracja
- Kwi 19, 2008
- Postów
- 81
- Wiek
- 38
- Lokalizacja
- Poznan, Kołobrzeg, Poland
- Auto
- Alfa Romeo 166 v6 Blue Ontario
Wszyscy piszecie na temat wygladu i kosztow czesci, a nikt nie popratrzy od strony funkcjonalnosci.
Jak dla mnie 155 jest duzo lepsza pod tym wzgledem, zaczynajac od bagaznika (duzo pojemnijeszy i ustawny) a na wielkosci wnetrza konczac. Tylko szkoda ze kombi nie bylo, choc projekt ladnie wygladal.
Majac kolo 1.90 m wzrostu w 156 jakos dziwnie mi sie siedzi, szczegolnie mam malo przestrzeni na prawe kolano w 155 fotela nie musze odsuwac na maxa i nie czuje sie przytloczony. A co wazne na tylnej kanapie mozna usiasc w miare wygodnie- na najwygodniejszej kanapie jaka znam. Co do plastikow- czasy inny, to i materialy inne. Jednak ma to jakis swoj smaczek. piski nie piski, ale co tam liczy sie jak jezdzi Alfa a z tym to malo ktore auto moze konkurowac.
Jak dla mnie 155 jest duzo lepsza pod tym wzgledem, zaczynajac od bagaznika (duzo pojemnijeszy i ustawny) a na wielkosci wnetrza konczac. Tylko szkoda ze kombi nie bylo, choc projekt ladnie wygladal.
Majac kolo 1.90 m wzrostu w 156 jakos dziwnie mi sie siedzi, szczegolnie mam malo przestrzeni na prawe kolano w 155 fotela nie musze odsuwac na maxa i nie czuje sie przytloczony. A co wazne na tylnej kanapie mozna usiasc w miare wygodnie- na najwygodniejszej kanapie jaka znam. Co do plastikow- czasy inny, to i materialy inne. Jednak ma to jakis swoj smaczek. piski nie piski, ale co tam liczy sie jak jezdzi Alfa a z tym to malo ktore auto moze konkurowac.