norek
Nowy
- Rejestracja
- Sie 29, 2008
- Postów
- 149
- Wiek
- 51
- Lokalizacja
- Oława
- Auto
- alfa romeo 156 sw 2.0 jts , alfa romeo 145 boxer 1.6
witam kolegów grzes1226 widziałem że chcesz się zamienić i jak tam zamiana, masz coś już na oku. co do spotkania to mi bardziej pasuje sobota. pozdrawiam. jak to moja siostra mówi pozdro 600 :rock:.