Pietropili
Nowy
- Rejestracja
- Lip 21, 2011
- Postów
- 207
- Lokalizacja
- Tychy i Mysłowice-Kosztowy
- Auto
- alfa 156 2.0 jts progresion
Też dzięki za spota i mam nadzieję że kolega co nie miał świateł stopu szybko i sprawnie znalazł usterkę i zlikwidował 
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Hej Alfaholicy!
Na forum pojawił się świeżutki motyw kolorystyczny Alfa Red Luna, zaprojektowany przez marqo specjalnie z myślą o naszych Alfowych klimatach i czytelności na różnych urządzeniach.
Zachęcamy do:
Każda opinia pomoże dopieścić wygląd forum tak, aby „Alfa Red Luna” była tak przyjemna w odbiorze, jak dobrze utrzymana Alfa na ulubionej trasie.
Też dzięki za spota i mam nadzieję że kolega co nie miał świateł stopu szybko i sprawnie znalazł usterkę i zlikwidował![]()

.A ja z innej beczki wrzucam fote jaka jest różnica optyczna między felgą 15" a 18" bo akurat dobrze się auta ustawiły![]()