Odblokowanie ICS! Nie mam kodu!

  • Autor wątku Autor wątku norbino
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
KaaCu.Nie masz racji.Patrząc na alledrogo,to masa jest icków bez kodu.A gdzie najłatwiej?Na forum.Ktoś,kto nawet się nie przywitał,od razu wali o kod?Nawet wie jak go wyjąć i skąd nr spisać?Eeee za długo żyję,aby w cuda wierzyć:).Nawet tym,którym się tutaj pomaga w taki,czy inny sposób nie umieją słowa "dziękuję" powiedzieć.

Dokładnie Danus.100% racji.
Zgodzę się z wami, ale nawet 'friendow' dzieli się na tych bliższych i tych dalszych, gdzie tym bliższym na pewno każdy coś robi za free w tym ja :-)

Ale po co gdybac dalej i temat się rozwinie do x stron. Tyle ode mnie pozdrawiam

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Czołem Panowie. Po 4 letniej przerwie ze 166, mam ją znów :) W między czasie kilka 156-tek, ale już się ich na szczęście pozbyłem. Oczywiście brak kodu do radia. Czy mogę w jakiś sposób poprosić o pomoc w uzyskaniu? Pojechałem wczoraj do AR, ale już nie mają do mojego rocznika, więc pozostało mi szukanie pomocy wśród Was, ewentualnie gdzieś w necie.
Pozdrowionka.
PS. Numer radia wrzucę później, muszę je wymontować. Chętnie zapłacę, nie lubię gdy ktoś robi coś za darmo :)
 
Temat znany. Są dwa typy (i bez numeru nikt nic nie napisze). Jedne da się łatwo zdekodować a drugi tym nie. Konieczne już jest ingerowanie w pamięć a to nie jest ponoć proste i niewielu to umie. Wtedy to chyba prościej i szybciej kupisz drugiego ICS`a. Teraz to za grosze można go wyrwać (popytaj forumowych handlarzy).
 
Temat znany. Są dwa typy (i bez numeru nikt nic nie napisze). Jedne da się łatwo zdekodować a drugi tym nie. Konieczne już jest ingerowanie w pamięć a to nie jest ponoć proste i niewielu to umie. Wtedy to chyba prościej i szybciej kupisz drugiego ICS`a. Teraz to za grosze można go wyrwać (popytaj forumowych handlarzy).
Ten drugi sposób właśnie ogarnial nasz forumowy kolega, batalia była sroga, ale trzeba chcieć - ogarniete i wszystko Bangla.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Wyobraźcie sobie Koledzy, jakie miałem miłe zaskoczenie. Wyjąłem ICSa, żeby spisać numer seryjny i co ukazało się moim oczom? Na górze poprzedni właściciel przykleił przy pomocy taśmy klejącej kartę z kodem :) Moja radość nie miała końca :D

IMAG0692.jpg
 
Ja się zastanawiam jak mogłeś kupić bez kodu (albo chociaż spytać) kolejną 166.... to jest tak podstawowa sprawa jak sprawdzenie vin
 
Coś TY, zapytałem i to kilkakrotnie. Gość auto sprowadził, więc nie miał pojęcia. Ale na szczęście sprawa już załatwiona :)
 
Panowie była mowa o tym że ( czytałem w poście) można odczytać kod do radia jeżeli się wciśnie jednocześnie CLIMA + DARK i jeśli radio jeszcze działa to można z tego odczytać kod, wrzucam foto mojego i czekam na opinie, dodam iż radio już ktoś rozkodowywał i działa radio navi tel i komp ale kodu nie dostałem, dzięki za info.
IMG_20160713_125832.jpg
 
dlatego wrzuciłem foto z działającego radia po wciśnięciu tych przycisków i pytanie brzmi czy tu widać gdzieś kod ? chyba że czegoś nie rozumiem i jakie informacje z tego zdjęcia mogą być dla mnie przydatne. A aku zmieniał na nowy poprzedni właściciel znaczy handlarz który ją zciągnął i mu padł przez co zakodowało mu się wszystko :sarcastic:
 
Ostatnia edycja:
E tam, BE2569 zrobię po serialu. Do BE2580 potrzebny ktoś z dostępem do softu Martecha i też zrobi po serialu ;)
 
dzieki panowie :) tylko zastanawia mnie po co to te gadanie było że jak wciśniesz CLIMA+DARK na działającym radiu jeszcze to można odczytać kod, albo źle zrozumiałem czytając ten wątek albo to bajki choć nie sądzę żebym źle przeczytał.
 
Ostatnia edycja:
czyli dobrze chyba że foto zawczasu zrobiłem :)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra