mała zmiana a cieszy...dlugo do tego tematu podchodzilem ale wg mnie teraz jest jednak duzo lepiej czyli bez emblematu jtd i 156, jeszcze cos z klamkami bym zrobił ale w sumie z boku to pasuje do felg...wiec na razie zostaje

co do nitro dysza do wtrysku mono juz przyszła z chin czekam juz tylko na paczke i bedzie finalny mpntaż

co do nitro dysza do wtrysku mono juz przyszła z chin czekam juz tylko na paczke i bedzie finalny mpntaż









