Wucio
Nowy
Witam
Oto moja Alfa. Narazie zdjęcia z garażu zaraz po przyjeździe do kraju. Jak będzie ładna pogoda to oczywiście będzie sesja w plenerze. W sumie to już druga w rodzinie ale ta docelowo jest moja ( druga jest żony a ja ją narazie pożyczam hehe ).
Moja dotarła niedawno do Polski i przez jakiś czas czekała w ciepłym garażu na możliwość wyjazdu ( choć do Polski dotarła na własnych kołach). Jak już była możliwośc to kilka dni nią pojeździłem ale niestety musiała udać się do mechanika w celu zrobienia kilku rzeczy ( głównie elektryka a przy okazji filtry, paski, oleje itd ). Mam nadzieję że jak pogoda się już poprawi i będzie ciepło to autko będzie gotowe do jazdy.
Jest to model GTV 6 z 1984 roku w limitowanej wersji Grand Prix.
Silnik 2,5 litra - 158 KM
W ramach pakietu Grand Prix:
Obniżone i twardsze zawieszenie
Felgi z oponami 225
Sportowa kierownica AR
Środkowa konsola z dodatkowymi wskaźnikami
Auto wymaga trochę pracy ale myślę że będzie warto.






Pozdrawiam
Oto moja Alfa. Narazie zdjęcia z garażu zaraz po przyjeździe do kraju. Jak będzie ładna pogoda to oczywiście będzie sesja w plenerze. W sumie to już druga w rodzinie ale ta docelowo jest moja ( druga jest żony a ja ją narazie pożyczam hehe ).
Moja dotarła niedawno do Polski i przez jakiś czas czekała w ciepłym garażu na możliwość wyjazdu ( choć do Polski dotarła na własnych kołach). Jak już była możliwośc to kilka dni nią pojeździłem ale niestety musiała udać się do mechanika w celu zrobienia kilku rzeczy ( głównie elektryka a przy okazji filtry, paski, oleje itd ). Mam nadzieję że jak pogoda się już poprawi i będzie ciepło to autko będzie gotowe do jazdy.
Jest to model GTV 6 z 1984 roku w limitowanej wersji Grand Prix.
Silnik 2,5 litra - 158 KM
W ramach pakietu Grand Prix:
Obniżone i twardsze zawieszenie
Felgi z oponami 225
Sportowa kierownica AR
Środkowa konsola z dodatkowymi wskaźnikami
Auto wymaga trochę pracy ale myślę że będzie warto.






Pozdrawiam