GrzesiekK.
Nowy
- Rejestracja
- Mar 27, 2008
- Postów
- 3,118
- Lokalizacja
- Lublin
- Auto
- BMW E61 545i żony, E61 530xD do orania pola :)
[MENTION=4929]mlody2788[/MENTION] zrób dobrą głowicę, T-jet się najnormalniej w świecie zapycha przy takich mocach, zwłaszcza na wydechu i zaczynają się problemy z EGT itp.