jarekw1985
Użytkownik
Jest ok
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Lub wbijasz 3. bieg i jedziesz ze stałymi 2500 obr/m. W międzyczasie lekko zaciągasz ręczny. Korekty nie powinny się bardzo rozjeżdżać.Przyspieszasz z pedałem gazu wciśniętym w 1/3 skoku
Wtryskiwacz z nową podkładką po prostu wkładasz w oczyszczonesuper, dziekuje bardzo Magil - tak zrobie
a same wtryski rozumiem sa wciskane a nie wkrecane tak?
Pokaż załącznik 234736
możliwe że przyczyną takich plam przy 3 i 4 wtrysku będą podkładki? czy szukać nieszczelności przy przewodach?
Pokaż załącznik 235315
Takie korekty na wolnych obrotach w 2.0jtdm są ok?
Witam wszystkich mam takie korekty na wolnych obrotach 2.4 JTDM co możecie mi o nich powiedzieć![]()
1 -1.15
2 +1,54
3 -0,08
4 -0,37
5 +0,10