[159] Inspekcja wymiana oleju

Telefonem podejrzysz i skasujesz błędy, ale osobiście nie znam oprogramowania, które pozwoliłoby Ci na uruchamianie procedur typu "wymiana oleju w autach z DPF" mówiąc po FESowemu.
Nie bierz ELMa z numerkiem wyższym niż "1.4" bo to i tak kłamstwo, a te "nowsze" robią problemy. Mam takiego gluta w małej obudowie co ma kilka cm długości i IMO to jest gówno, mam kilka "starych" ELMów na kablu i są ok. Kiedyś korzystałem z ELMa na blututu w obudowie takiej samej jak te na kablu (pomarańczowa naklejka, tylko z zaślepką) i działał w porządku.
 
Ja kupilem moduł BT u viakena + alfa obd zassana z internetu i przez telefon mogę też całkiem sporo zrobić między innymi kasowanie inspekcji olejowej:)
 
Ja kupilem moduł BT u viakena + alfa obd zassana z internetu i przez telefon mogę też całkiem sporo zrobić między innymi kasowanie inspekcji olejowej:)
Korekty wtrysku też? Korzystasz z darmowej alfaobd?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
 
Witam.
Czy może ktoś napisać co kryje się pod zakładką LICZBA KUPONÓW PRZEGLĄDU? Co trzeba ustawić po wejściu jakie parametry?? Nie chce czegoś zepsuć. :)...
 
Amortyzatory
Powrót
Góra