Sasza
Nowy
- Rejestracja
- Paź 22, 2009
- Postów
- 272
- Wiek
- 37
- Lokalizacja
- Płock, Poland, Poland
- Auto
- AR Giulia 2.0 Veloce Q2 Ti
ja 10 tez kawalerski u kumpla sorry
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Nie no pędzidło pierwsza klasa :crazy_pilot:, rodzice mieli fiata siene i 1.2+ podtlenek LPG wiec domyslam sie jak ten Twój zasówa
A co do spota to juz dziewczyne uswiadomiłem, ze 17 nie idzie do pracyA wracajac do fiaciora to dawaj czarne alu, dach na czarny chrom i mi zostały gdzies naklejjki abarth-a
![]()
Mnie osobiscie najbardziej by kreciło to, ze alfina sobie odpocznie i mogłbym z nia spedzic wiecej czasu
- - - Updated - - -
Żone zostawisz a Ty do płocka![]()