lokers
Nowy
- Rejestracja
- Kwi 9, 2011
- Postów
- 103
- Wiek
- 42
- Lokalizacja
- Płock
- Auto
- była alfa romeo 146 1.9TD jest alfa romeo 166 2.4 JTD
Klima mu działa 


:
, dziś alfa dostała nowiutką nerkę, znaczy się napinacz
, piski ustały w końcu..........................jak zwykle niezawodny seba 

:





, dziś moja matula pyta się sebka
czemu mój syn mówi do Pana przez telefon CZEŚĆ KOCHANIE 






...................beka jak nie wiem co 
![CAM00015[1].jpg CAM00015[1].jpg](https://forum.alfaholicy.org/data/attachments/43/43379-255ccb0de12bf2325b9f5dbe8191f974.jpg?hash=f4z-Uo5qKe)





