lokers
Nowy
- Rejestracja
- Kwi 9, 2011
- Postów
- 103
- Wiek
- 42
- Lokalizacja
- Płock
- Auto
- była alfa romeo 146 1.9TD jest alfa romeo 166 2.4 JTD
Słuchajcie jakiś czas temu był temat przyciemniania szyb. Gadałem ze znajomym, który powiedział, że jak by nas było kilka osób (minimum 5) to by można było zrobić jakiś dobry rabat i ogarnąć temat. Wstępnie orientacyjnie za przyciemnienie tylnej i dwóch bocznych tylnych szyb w alfie 156 chciałby 250 zł razem z folią. Byliby jacyś chętni???
Piotrek ja bym się pisał ale tylko jak na razie na tylną


