Gdzie jest gniazdo OBD

  • Autor wątku Autor wątku Kayrol
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
To ze mi od początku skakałeś do gęby zachowaj do siebie. Wyskoczyłeś z pyskiem jak ojciec dyrektor. F4U
 
Dajcie spokój do niczego to nie prowadzi.
Teraz wasze posty się nadają do usunięcia ;)
Ja mimo że teraz dopiero doprowadzam auto do dobrej kondycji interesuje się tematem i sądzę że należałoby wrócić do konstruktywnej wymiany zdań która zainteresowanym/chętnym/rozważnym może przynieść sporo FUNu przy w miare niskich kosztach czego sobie i wam życzę :D
 
jedyne co moge zaproponowac to nowy temat, w odpowiednim dziale.
- zainteresowani powinni pisac numer sterownik, moc i rocznik auta
- po zapoznaniu się ze sztuką i zagrozeniami uzywaniu programatora uzywac go z głową
- ogrinalne wsady wrzucać na forum, te fabryczne i te juz " tuningowane " ( nie chodzi mi o te z internetu )
- mapy z internetu polecać lub pisać o nich dopiero po odpowiednim przetestowaniu programem, puźniej po wgraniu w ecu
- i nie kłucić się o pierdoły kazdy ma rozum i jest świadom ze moze poddać się turbo, wywalić korbe bokiem w bloku czy pęknie rura od kolektora
 
Matt21 od początku nie wiem dlaczego moją wypowiedź brałeś do siebie.
Pisałem do ludzi którzy widzą tylko km a nie wiedzą co i jak, Ty pisałeś z sensem i za tym jestem. Może jakiś MOD cofnie posty bo się trochę niechcianego syfu narobiło.
Takie +i- internetu, ktoś skasuje, ktoś zmoderuje i dziwadła wychodzą.
 
Matt21 od początku nie wiem dlaczego moją wypowiedź brałeś do siebie.
Pisałem do ludzi którzy widzą tylko km a nie wiedzą co i jak, Ty pisałeś z sensem i za tym jestem. Może jakiś MOD cofnie posty bo się trochę niechcianego syfu narobiło.
Takie +i- internetu, ktoś skasuje, ktoś zmoderuje i dziwadła wychodzą.

Wiesz kolego moja niby wypasiona mapa robiona idealnie pod mój silnik zgrała się w 99% z mapą, którą mam na dysku, V-tech rulez. Serio po pieronie profesjonaliści. Założę się że większość tak robi, liczy się tylko $$$ i kolejny klient. A że komuś nie pasuje co robię? Sorka ale nikt nie uczy się z wiedzą lecz ją zdobywa, póki co nie mam zbytnio czasu się tym zająć podpytuje kolegi Kayrol i dajemy rade.
 
Zgadza się, mapa którą dostał Matt to dokładnie w 87% gotowiec(program pokazuje tyle procent zgodności z inną mapą to nie jest mój wymysł) , kilka zmian. Teraz obaj jeździmy na pro1 i ja pieje z zachwytu dziś zrobiłem na niej 300km i się chce jeździć
 
Ostatnia edycja:
No nie ma co narzekać 5 sekund od 60 do 100 na 4 biegu robi wrażenie :)
 
Ogólnie daje rade. Dawaj na gg.
 
Ostatnia edycja:
Jak ktoś chce to mogę na prv podać linka do strony z duża ilością darmowych wsadów ori i mod :D
 
Darmowe czy po 9.9 funciaka? Dawaj zawsze się przyda :)
 
Jak by co ładujesz program który miałeś w orginale i po kłopocie. Łatwizna, chociaż jak pan z V-techu opowiada to wydaje się kosmos.
Pomożecie?? Pomożemy :)
Dziwne bo jedna 156 nie chce za cholere reagować na żadne mapy przypisane do jej kompa ;/ albo chodzi bez różnicy, a silnik w pełny sprawny, ciekawe też ze po wgraniu kilku map wywala CODE i nie zapali :p po powrocie do orginalej mapki wszystko pięknie działa ;/ Rozp.... mnie to auto :D
 
b-ski jeśli masz ten sam ecu to jesteś w niebie bo wgrywasz pro1 i masz madafakawypierdalacz :)

czyli z końcówką 340 !!
 
Dokładnie pro1 wymiata. Mapka ciągnie płynnie i do końca bez żadnych niespodzianek :)
 
początek numeru zaczyna się na 0 28 .... 340 a najlepiej zrób zdjęcie :P
 
heh dzięki,:D jak samemu mi nie wyjdzie to podjadę, takie małe pytanie zassałem tą mapę ale coś mi nie halo, odpaliłem kwp i co dalej nie ma żadnego dodaj ani nic?;/ oj widzę, że jeszcze strasznie dużo nauki przede mną:(
 
Amortyzatory
Powrót
Góra