- Rejestracja
- Gru 7, 2009
- Postów
- 1,216
- Wiek
- 42
- Lokalizacja
- Legnica
- Auto
- 156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
Softem nieco ponad 140 koni i 260nm. Jednak zdarza sięczęsto, że tjety, nawet euro6 wypluwają więcej na hamowni niż deklaruje producent
Euro6 mają mniej wydajny układ paliwowy. Turbina IHI, a nie Garrett, mocno zduszony wydech i średnio wydajny IC. Jest sztuka na forum Tipo ze zmienionymi gratami na przelocie zrobiony na 195koni i 286nm, a to nie ostatnie słowo z tego co wiemSW waży 1300kg...
Kwestia co kto potrzebuje, czego chce i ile ma kasy
Fiat ma rezygnować z tjeta. Rozmawiałem z gościem w aso. Dokładnie sami nic nie wiedzą jeszcze. Mają pakować jakieś trzycylindrówki 1.0 i 1.5 czy cuś...
Jeśli wycofają Tipo z Europy to dlatego, bo podobno Niemcy się dygają, że im sprzedaż spadnie![]()
w tym tipo to zaraz bedzie 200plus




















