Witam, witam
to jednak ktoś z Elbląga śmiga alfa i forum odwiedza
to ja się może przedstawie, Wojtek miło poznać, co do autka to GTV 2.0 V6 TB...
Jak ja uszykuje to z chęcią się nią pochwale
A póki co to pozdrawiam alfoholików z EG'a
Jak ja uszykuje to z chęcią się nią pochwale
A póki co to pozdrawiam alfoholików z EG'a

