Dębica i okolice

te auta tam u nich to istna ruina.Ogladalem ta czerwona i taka granatowa.Granatowa tragedia ale pisac mi sie juz nie chce.Ta czerwona wygladala nienajgorzej ale ta maska to tez byla piekna
 
kto jezdzi po Debicy GT z rej RDE WF chyba ?
 
te auta tam u nich to istna ruina.Ogladalem ta czerwona i taka granatowa.Granatowa tragedia ale pisac mi sie juz nie chce.Ta czerwona wygladala nienajgorzej ale ta maska to tez byla piekna

Czarna też, w paru miejscach brakuje zakresu na czujniku / 2000 mikronów. Wiecej info na pw
 
Dębica może jakieś spotkanie o 19. Dawno nie widziałem Waszych mordek
5480629291757_o,size,933x0,q,70,h,b1d7ab.jpg
 
Może o 18 lub 18:30 żeby spokojnie na mecz zdążyć?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 
Ok. Postaram sie być. Na szajzebuka to ja już dwa miesiące nie zaglądałem ;-)

Mecz i tak jest o 18 a nie o 20 jak myślałem.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Dzięki wszystkim za spotkanie :)
14195939_1300517480012473_6411116331125713393_o.jpg
 
Jutro ( niedziela ) o 19 Czerwona Torebka spot to tak dla przypomnienia.
Dziś na Podpromiu ( Rzeszów) 18,30 też jest spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Potwierdzam że będę

Jutro ( niedziela ) o 19 Czerwona Torebka spot to tak dla przypomnienia.
Dziś na Podpromiu ( Rzeszów) 18,30 też jest spotkanie.


:)
Mam tylko nadzieję że nie będę z Włodziem sam

- - - Updated - - -

:)
Mam tylko nadzieję że nie będę z Włodziem sam, i jeszcze mam prośbę jeżeli któryś z Panów ma program to proszę żeby zabrał laptopika wymieniłem przepływkę w GT i potrzebuję skasować błąd będę zobowiązany :)
 
chlopaki ktos sobie robi jaja z Was i wkrecil mi antene do Alicji?? Niedawno mi ukradli, dzis patrze wkrecona jakas taka zponiewierana i obcieta koncowka.Musze Alfe zwinac z tego parkingu
 
Pewnie złodzieja ruszyło sumienie i oddał, tylko co on w międzyczasie robił z tą anteną?
Przypominają mi się te szczoteczki do zębów i murzyn, Poranek Kojota. :-D

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 
Andrzej, czy to Twoja bunia stoi na sandomierskiej przy sklepie z częściami do 4 kółek? :D
 
Amortyzatory
Powrót
Góra