xaxvix
Nowy
- Rejestracja
- Paź 17, 2013
- Postów
- 143
- Lokalizacja
- Dębica
- Auto
- ALFA ROMEO 147 1.9JTDm 150KM, Alfa 159 16v 1,9JTDm
tak tam. Czyli to Ty i nie pomachales.Wstydz sie.Ja jak nie ma ramek to nie reaguje![]()
Zobaczylem w ostatniej chwili bo sie zamyslilem