75andrew155
Administrator ds. moderatorów
- Rejestracja
- Maj 26, 2006
- Postów
- 11,128
- Wiek
- 64
- Lokalizacja
- Warszawa
- Auto
- 155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
fakturę na sprzedane auto wystawiasz?
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Polak za taką cenę nie kupi. Zamiast na otomoto, lepiej wystawić na autoscoucie... Szkoda by było jednak, żeby wyjechała z Polski...
bo jakos wam powiem ze konstrukcyjnie jak i pod wzgledem pracy mechanika to bardzo prosty samochód ,taki polonez po tuningu...
Taka moja drobna aluzja.