Andrzejsr
Aktywny
- Rejestracja
- Kwi 16, 2009
- Postów
- 4,380
- Lokalizacja
- Rzeszów
- Auto
- Z Alf ostały się : 156sw 2.5V6, 1̶6̶6̶ ̶3̶,̶2̶ ̶V̶6̶, 156 2.0TS CUP PL
Może nie ogłoszenia, ale też ciekawe. Ustrzeliłem taką GTV na parkingu w UK..
Super - [notranslate]Alfa[/notranslate] jak należy !
I podpięta do kampera.
W UK nie byłem, ale widząc to powyższe, wiedząc ileż tam imprez amatorskich w tym takie :
http://www.brscc.co.uk/Championships/BRSCC-ALFA-ROMEO-CHAMPIONSHIP
To może by się i dało ten klimat znieść, można się bawić
Rury z bocznej lewej szyby - wlot powietrza to do skrzyni właśnie ? bo kieruje się w dół więc jakby nie na kierowcę raczej.





