[Brera] Białe marzenie, 1,75 TBI

Moim zdaniem najlepiej będzie Ci zrobić wydech, a potem program. Weź pod uwagę, że dźwiek z wydechu też zrobi się trochę mocniejszy po podniesieniu doładowania.

Co to kwestii który wydech wybrać, to ja nie widzę żadnego powodu żeby płacić worek pieniędzy za jakieś Ragazzony, Novitecki czy inne Remusy. W Polsce jest na prawdę wielu uzdolnionych spawaczy, którzy specjalizują się w wydechach i robią z tego taką biżuterię, że mógz w poprzek staje. Na Śląsku masz chociażby MG Motorsport, a w Krakowie piękne i jednak trochę tańsze wydechy robi TTC. Szczególnie polecam TTC, bo to co ostatnio odstawiają w spawaniu to mistrzostwo świata.
 
Fajny egzemplarz :)
A może Novitec?
https://www.youtube.com/watch?v=s-7k9g-DTro
Jakoś dźwięku na nagraniu taka se co prawda.
Tak ale na tym filmiku ode mnie gość miał wydechy przynajmniej wyglądały jak oryginalne i ja też bym chciał zostawić oryginalne a dźwięk uzyskać w inny sposób, gostek pisał pod tym filmem że zmienił filtr powietrza i mapowanie silnika + wywalenie środkowego tłumika i to by mi pasowało bardziej.
 
Humberto widziałeś ten film?
https://www.youtube.com/watch?v=XElq_Y9d9kE

Mnie by to bardzo zadowalało :)
Fajny dźwięk ale w 159 wydech jest inny niż w Brerze, a chciałbym w mojej Brerze zostawić oryginalne tylne Tłumiki bo nie widze sensu wywalaćw 2 puszek i 4 rur i dać inne 2 puszki i 4 rury bo szkoda mi kasy tylko chciałbym z tych co są uzyskać lepszy dźwięk. Ale już chyba wiem jaką drogą pójdę wywalić przede wszystkim środkowy tłumik (ten pierwszy pod autem) i samo to powinno wiele dać(bo z tego co rozumiem w sumie mam 3 tłumiki jeden pod autem i potem 2 przy samych rurach wydechowych), a potem jakieś dostrojenie programu.
 
Fajny dźwięk ale w 159 wydech jest inny niż w Brerze, a chciałbym w mojej Brerze zostawić oryginalne tylne Tłumiki bo nie widze sensu wywalaćw 2 puszek i 4 rur i dać inne 2 puszki i 4 rury bo szkoda mi kasy tylko chciałbym z tych co są uzyskać lepszy dźwięk. Ale już chyba wiem jaką drogą pójdę wywalić przede wszystkim środkowy tłumik (ten pierwszy pod autem) i samo to powinno wiele dać(bo z tego co rozumiem w sumie mam 3 tłumiki jeden pod autem i potem 2 przy samych rurach wydechowych), a potem jakieś dostrojenie programu.


robiąc mały OFFTOP
żeby nie być gołosłowny ;) 2 i pół klocka
http://www.bizon-garage.com/projekty-opis?id=5
 
@Porsz napisałęm do MG Motorsport, zobaczymy co zaproponują.

Takie cos by wystarczyło https://youtu.be/RGxagmu9XNM?t=22 ...... ach :D

Rozbudziłeś naszą fantazję :D teraz pewnie nie tylko Ty jesteś ciekaw co zaproponują :D

A tak przy okazji pozdo ze Świętochłowic - tak blisko, a jeszcze nie miałem okazji zobaczyć tej pięknej Belli...
 
Amortyzatory
Powrót
Góra