Bazar Transaxle...

Witam,

mam możliwość przywiezienia do kraju alfy GTV, z 2l silnikiem, auto do remontu, jak myślicie byłby ktoś na to chętny ? Znajomy wraca pustą lawetą i może to przytaszczyć. W jakich cenach są te samochody? na alledrogo nic niema :/
 
W naszym kraju są średnie ceny na takie auta, jak do remontu, to na pewno zakładaj cenę poniżej 10 tys. zł, ile dokładnie to już zależy od stanu. Na pewno nie ma co taszczyć auta, gdzie jest dużo rdzy, a to jest największy problem w tych autach. Druga sprawa to kompletność i stan samochodu (możliwie bez przeróbek, w oryginale). Uganianie się w Polsce za uchwytami drzwi, zapalniczkami, zaślepkami albo innymi pierdółkami jest uciążliwe i kosztowne, a takie auta ludzie chcą mieć zazwyczaj dopieszczone. W ASO oczywiście nic takiego już nie dostaniesz. Gdyby to była GTV6 to już bym się zaczął podpytywać :).
 
Hmmm,

w kilku miejscach faktycznie auto jest do naprawy, ale jak to mówią jest blacha musi być i rdza :D
silnik to 2l na gaziorach
ogólni jest kompletna tyle że troche rozebrana i do roboty, tytaj kosmiczna kasa w gre nie wchodzi bo wiem za ile jest do zabrania oraz znam koszty przywiezienia, końcowa cena oscylowałaby w granicach 5 tysi.
 
Możesz zrobić sondażową ofertę na otomoto, ale w tych rocznikach to już pewnie będą ludzie GTV6 szukać. No ale może znajdzie się chętny. Ściągać od razu dość duże ryzyko. 75 w dobrym stanie ciężko w Polsce sprzedać. Gdybyś się nadział gdzieś na okazyjną GTV6 albo 75 V6, możesz śmiało uderzać do mnie, ale interesują mnie raczej zadbane egzemplarze w maksymalnie oryginalnym stanie.
 
Ostatnia edycja:
Ja tez się podepnę , ja z chęcią kupie 75 2.0 , 3.0 do remontu , gtv tez z chęcią kupie do remontu , silnik mi obojętny
 
Schackall - jaki rocznik ? Alfa GTV 2.0 na gaźnikach to nic nie mówi. Masz GTV-a z lat 70tych? czyli typ 105 ? Alfettę GTV z końca 70tych ? czy GTV2000 z początku 80tych ?
Jaki model, rocznik bo to zasadnicza różnica jeśli chodzi o cenę.
 
20130527_173053.jpg20130527_173107.jpg20130527_173128.jpg20130527_173015.jpg20130527_173023.jpg20130527_173027.jpg20130527_173036.jpg


to czego nie widać a jest to oczywiście lampy grille zdeżaki , wsio kompletne ..... i 2 tył ćwiartki żeby porobic blache :D
 
Wow, tutaj się kroi full resto - na więcej niż 5 tys. złotych raczej nie ma szans. A i o to będzie trudno.
 
Ja nauczony doświadczeniem nie kupiłbym auta w takim stanie za 500... Jeśli się nie ma wiedzy mechanicznej oraz blacharni i lakierni, lepiej zapłacić więcej i zostawić mniej w warsztacie.
 
Najważniejsze to kompletność a cala resztę można zawsze zrobić .
 
Ok to zakładając że auto jest kompletne jaka kasa za nie wg was jest rozsądną ?
 
Ja będę się upierał, że między 3 a 5 tysięcy. Taniej niż te 700 EUR się na Zachodzie nie kupi, a jeszcze trzeba to przywieźć. Pytanie tylko, czy uda się znaleźć w ogóle jakiegoś chętnego.
 
Stare czasy... :) Pewnie nadal się takie da kupić, ale tylko jeśli ktoś nie wie, co sprzedaje (vide ostatnia 75 TS na tablicy za 2.600 :) ). A to się nie zdarza zbyt często.
 
Witam wszystkich

Jeśli ktoś na poważnie szuka GTV6 do kupienia to proszę o kontakt ze mną.

Niestety absolutnie absurdalny wręcz brak czasu nie pozwala mi dokończyć mojej i od dłuższego czasu jedyne uczucia jakie mnie łączą z tym autem to żal że stoi i nikt mu nie okazuje uczucia oraz wk...rw na samego siebie.

Proszę tylko o poważny kontakt - auto ma już prawie 30 lat i stoi sobie obecnie w garażu i jak dla mnie może stać kolejne 30 lat nie przeszkadzając mi ( oprócz ww. uczuć do autka ).

Przypomnę że wszystkie znaki wskazują że jest to model z limitowanej niemieckiej serii Grand Prix - wg. różnych źródeł powstało ich tylko 100 lub 200 sztuk.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra