Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
W RadiuZet przynajmniej dobrze prawią, gość mówił że policja dostała auta których pozazdrości im niejeden kierowca
noo ale wymskło mu się też, że to samochody dla dresów...
Do Warmińsko-Mazurskiego trafi 10 sztuk policyjnych 159. Po jednej dostaną funkcjonariusze KWP i komend w: Bartoszycach, Działdowie, Lidzbarku Warmińskim, Kętrzynie, Gołdapi, Nidzicy, Nowym Mieście Lubawskim, Olecku i Szczytnie.
No to czekam z niecierpliwością aż u mnie się pojawi![]()
Z cyklu "a to Polska właśnie"...
http://motoryzacja.interia.pl/wiado...news/nagrali-cie-nie-przyjmuj-mandatu,1593635
No to panowie...ostra rura!
Dzisiaj była rozmowa w ''TVP INFO'' z Policjantem wyższym rangą. Alfy Romeo 159 (stan 120) mają wszystkie urządzenia Homologowane. Już od dzisaj 12 Alf patroluje Warszawę....![]()