bartas82
Użytkownik
Szczerze to czekam bardziej na nastepce 166 na bazie Ghibli niz Giulie 
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Jeśli chcesz dodać swojej Alfie charakteru i jednocześnie zaznaczyć przynależność do naszej społeczności – to dobry moment, żeby je zamówić.
Szczegóły, zdjęcia oraz informacje o zamówieniu znajdziesz tutaj.
Nie czekaj, bo jak zwykle schodzą szybko.
A ile Ci kumple znają sedanów Alfy? 156 i 159?Może ze dwóch 155 kojarzyć jeszcze... Giulia? 90? Alfetta? Giulietta? 6? 75? Nie podejrzewam... Pomijając fakt, że rzadko który sedan może uzyskać status kultowego. W całej 103-letniej historii Alfy może Giulia i, mimo wszystko, 156, chociaż tę nazwałbym bardziej "znaczącą w historii marki" niż "kultową".
Z tego artykułu:
"It’ll be the first Alfa to be built in America, likely to be assembled alongside Chryslers."
Czyli powtórka z Lancii?
a ja zostane przy swoimz szacunkiem należnym Twojej opinii.
PS. na tej wizce Gulia ma agresywne dość lampy, mumina tam mało. Radosuaf pewnie zgrzyta zębami))
Chyba jestem posiadaczem ostatniej seryjnie produkowanej Alfy Romeo:
europe.autonews.com/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130710/ANE/307099930/fiat-may-move-alfa-romeo-models-out-of-italy-in-labor-dispute
Jak to się tak dalej będzie ciągnąć, marka bankowo zdechnie, a Fiat przerzuci się na robienie 25 mutacji Fiata 500 i Ferrari.
