Czas szybko leci. Volvo to jeszcze ciezsza "krowka" o jakies 300kg na miekko ma 7.3 sek na 100 takze dziwie sie ze gosciowi sie zebralo na wyscigi - choc wiadomo v8 brzmi dumnie

z drugiej strony 9tka to tez nie wyscigowka ale jak trzeba to umie pokazac na co ja stac.
Z tymi znaczkami to też różnie bywa, czasem ktoś sobie naklei żeby się lepiej poczuć, ale są też sytuacje odwrotne. Mnie ostatnio jak jechałem Beemka jakaś audica wcale nie wygladająca na najnowszą objechała, puściła bąka i tyle ją widziałem (chmura dymu mnie ogłuszyła), gość miał naklejone 1.4 szkoda że jeszcze nie dokleił LPG (po dżwięku szło się skapnąc że naklejka to zmyła
Felgi robiłbym shadow, nie shadow ale lakier+renowacja by im się przydała, tym bardziej że po tym czasie pewnie maja jakieś ubytki do zrobienia