[156] Nr. przepływki.

  • Autor wątku Autor wątku slow
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Maciek-156 napisał:
. admor sprawdź jeszcze sonde lambda bo przy uszkodzonym przepływomierzu często też jest uszkodzona.


Jaka Sonda? W JTD Sonda lambda??? - bo z tego co widze to admor ma 2.4 jtd
 
No fakt teraz pomyslalem nad tym ze w dieslu nie ma sondy... :D
 
akuki napisał:
Maciek-156 napisał:
. admor sprawdź jeszcze sonde lambda bo przy uszkodzonym przepływomierzu często też jest uszkodzona.


Jaka Sonda? W JTD Sonda lambda??? - bo z tego co widze to admor ma 2.4 jtd
Tak oczywiście nie ma sondy - odpisywałem innemu koledze (ma 1,8TS) na maila i z rozpędu to wrzuciłem
 
Amortyzatory
Powrót
Góra