silnik 2.2

J-2 – silnik rakietowy skonstruowany przez Rocketdyne. Był jednym z podstawowych elementów rakiety Saturn V, która służyła w programie Apollo do wyniesienia człowieka na Księżyc.
Do zasilania drugiego stopnia S-II w rakiecie Saturn V wykorzystywanych było pięć silników J-2, natomiast w trzecim stopniu S-IVB używany był jeden silnik. Bardzo istotną zaletą tych silników była możliwość wznowienia ich pracy; w misjach Apollo silnik J-2 w stopniu S-IVB był odpalany dwa razy. Pierwsze odpalenie wiązało się z umieszczeniem statku załogowego na niskiej orbicie wokółziemskiej, a drugie z wysłaniem go w kierunku orbity Księżyca (TLI).
J-2 był największym amerykańskim silnikiem rakietowym zasilanym ciekłym wodorem aż do czasów wahadłowców i wykorzystywanych w nich silnikach SSME (Space Shuttle Main Engines).
Prace nad silnikiem J-2 trwały od 1960 r. i był on wykorzystywany do roku 1973 (ostatni start 14 maja 1973 – Saturn INT-21).

View More On Wikipedia.org
  1. L

    Wałki balansu silnik 2.2

    Cześć, Czy ktoś z was przerabiał temat odkręconego pośredniego koła zębatego napędu wałka balansu? Czy orientujecie się czy można kupić nowe koło zębate w serwisie i jaki jest koszt?
  2. G

    Giulia/Stlevio 2.2 210km wtryskiwacze

    Witam, potrzebuje wtryskiwaczy do Giuli 2.2 210km, czy jest może ktoś kto posiada oryginalnie wersję o tej mocy i mógłby zrobić zdjęcie numerów? Dzwoniłem do ASO i otrzymałem informację że oryginalnie powinien być 71798329, wpisując ten numer nie znajduje mi nigdzie wtryskiwaczy. Prawdopodobnie...
  3. B

    [Brera] Kupię silnik 2.2 jts

    Witam grupę, pytanie jak w opisie, kupię silnik 2.2 jts który nie bierze oleju, najlepiej poniżej 200k nalotu (Brera 2005)
  4. M

    [Giulia] Kupno Giuli

    Witam, planuje kupić Alfę Romeo Giulie 2.2 180 KM. Czy ktoś posiada jakiekolwiek informacje na jej temat? Numer VIN ZARGAEDU007510976 . Auto stoi w autopark w Szczecinie. Jest na olx i OtoMoto za 79500zl. Niestety nie mogę wstawić do niej linka ponieważ to mój pierwszy post na tej grupie.
  5. PolAlfaStelvio

    Za wysoki poziom oleju w Stelvio 2.2 (według czujnika)

    Dzień przed wigilią, po przejechaniu 1100 km komputer "poinformował" czerwoną kontrolką, że poziom oleju w silniku jest za wysoki. Miałem nadzieję że jak silnik ostygnie, następnego dnia wróci do normy. Niestety w wigilię rano dalej czerwony kolor lampki zmusił mnie do zadzwonienia do serwisu...
Amortyzatory
Powrót
Góra