Ostatnia aktywność t5555

  • t5555
    t5555 odpowiedział w wątku GIULIA Schowek po stronie kierowcy.
    a masz może jakieś zdjęcia z "procesu" montażu?
  • t5555
    t5555 odpowiedział w wątku Schowek na okulary.
    uchwyty widziałem, ale tego akurat nie chcę - natomiast taki schowek z wielką chęcią bym zamontował :)
  • t5555
    t5555 zareagował na post Demian w wątku Schowek na okulary Like Like.
    Ja w poprzednich samochodach (Giulietta, Mito) zawsze montowałem schowek na okulary w tym miejscu. Niestety w Stelvio jeszcze nie udało...
  • t5555
    t5555 utworzył nowy wątek Schowek na okulary w Giulia/Stelvio.
    Cześć, czy ktoś montował u siebie schowek na okulary zamiast "cykor-łapki" (rączki sufitowej) po stronie kierowcy? Jakieś doświadczenia...
    • IMG_4433.jpeg
  • t5555
    t5555 odpowiedział w wątku Aplikacja my alfa.
    w moim przypadku była to wizyta w ASO i okazanie dokumentu potwierdzającego zakup; na tej podstawie zostało to przepisane na mnie
Amortyzatory
Powrót
Góra