W mojej też tak było.Jeśli nie otworze maski to nic nie słychać
Wysłane z mojego moto e5 przy użyciu Tapatalka
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
W mojej też tak było.Jeśli nie otworze maski to nic nie słychać
Wysłane z mojego moto e5 przy użyciu Tapatalka
Robiłeś coś z tym? Wg Ciebie to była wada czy po prostu tak to już jest?W mojej też tak było.
Robiłeś coś z tym? Wg Ciebie to była wada czy po prostu tak to już jest?
Wysłane z mojego moto e5 przy użyciu Tapatalka
Tak jak pisałem, wielu użytkowników potwierdziło taki stan rzeczy, jeden nawet wymienił pompę bez skutku w tym temacie. Ja tylko wymieniłem płyn, wspomaganie pracowało bez żadnych zastrzeżeń.Robiłeś coś z tym? Wg Ciebie to była wada czy po prostu tak to już jest?
Wysłane z mojego moto e5 przy użyciu Tapatalka
Wymień przewód górny pompa wspomagania-maglownica i problem zniknie
Pozdr
Mobil ATF320Chcę profilaktycznie wymienić olej wspomagania. Przeczytałem że muszę zalać zielony ale nie wiem mineralny czy syntetyk?. I jakiej firmy polecacie.
Znalazłem taki https://allegro.pl/oferta/plyn-do-wspomagania-febi-06161-zielony-syntetyk-5014673131 stosował ktoś?.
Tak, olej do silnika tez tylko Tutela. Znalazłem że ten febi spełnia tą samą normę co oryginalny olej, także zamawiam i zmieniam.Kombinuj. Kup Tutele dedykowana i tyle
Miałem ten olej febi zalany 20 minut, wspomaganie chodziło fatalnie, masakryczne mrowienie, pompa wyła. Wlałem mobile atf320 i jest git.Tak, olej do silnika tez tylko Tutela. Znalazłem że ten febi spełnia tą samą normę co oryginalny olej, także zamawiam i zmieniam.
Dzięki za info ale już zamówiłem, najwyżej jak coś będzie nie tak to się go wywali.Miałem ten olej febi zalany 20 minut, wspomaganie chodziło fatalnie, masakryczne mrowienie, pompa wyła. Wlałem mobile atf320 i jest git.
W poliftowych zbiorniczkach alfa zmieniała z czerwonego na zielony i taki właśnie mam obecnie, także stosuję się do fabryki. A i u mnie nic się nie dzieje, a chcę wymienić, bo pewnie jest tam od nowości. P.S śmieszą mnie takie teksty na np. fb. tak jak by tam byli inni ( gorsi?! ) ludzie.a zielonym płynie wspomaganie w 159 chodzi nie dość, że głośniej, to jeszcze gorzej. Ale zawsze się znajdzie ktoś, kto gdzieś przeczyta (pewnie na Fb) że jest inaczej.
Dzięki za info ale już zamówiłem, najwyżej jak coś będzie nie tak to się go wywali.
W poliftowych zbiorniczkach alfa zmieniała z czerwonego na zielony i taki właśnie mam obecnie, także stosuję się do fabryki. A i u mnie nic się nie dzieje, a chcę wymienić, bo pewnie jest tam od nowości. P.S śmieszą mnie takie teksty na np. fb. tak jak by tam byli inni ( gorsi?! ) ludzie.
Tak, olej do silnika tez tylko Tutela. Znalazłem że ten febi spełnia tą samą normę co oryginalny olej, także zamawiam i zmieniam.
Mnie śmieszy jak wejdę raz na ruski rok i widzę temat techniczny, w którym udzielają się znaFcy, którzy w rzeczywistości sami się swojego samochodu nie dotykają.W poliftowych zbiorniczkach alfa zmieniała z czerwonego na zielony i taki właśnie mam obecnie, także stosuję się do fabryki. A i u mnie nic się nie dzieje, a chcę wymienić, bo pewnie jest tam od nowości. P.S śmieszą mnie takie teksty na np. fb. tak jak by tam byli inni ( gorsi?! ) ludzie.
Uraziłem dumę czy o co chodzi?Dobrze że Ty masz pojęcie. To skoro masz się nie stosować do fabryki to zalej do swojego diesla 15w40 albo 0w30, bo pewnie oni się nie znają.
Kolega miał diesla i przesiadl się na jts, poza tym dobrze ci radzi. Producent zmienił na zielony, co nie oznacza że ty też masz go zmienić na zielony, jeśli przykładowo wcześniej był czerwony. Czyli jeśli miałaś czerwony to zalej taki jaki miałeś bo zielony wypłuka ci już mocno wyeksploatowany magiel i nie zdziw się jak po wymianie płynu będzie niesprawny. Natomiast jesli chcesz mieć wszystko zgodnie z fabryką to przykladowo zainstaluj klapki wirowe jeśli ich już nie masz bo jak wiesz klapki wymyślił owy producentA czy Ty masz diesla.
Dla Twojej wiadomości V6 to moja 4 (słownie: czwarta) Alfa Romeo 159 od 2011. Tak, miałem diesla. W trzech poprzednich wymieniałem płyn wspomagania, stosowałem różne z różnym efektem (bo wbrew pozorom, jakość pracy wspomagania jest różna mimo takiej samej specyfikacji płynu), aż w końcu trafiłem na moim zdaniem najlepszy w przypadku 159 płyn Mobil ATF320. I podpowiem Ci, że nieważne jakiego koloru płyn był wlany poprzednio, czerwony żadnej krzywdy układowi nie zrobił - a wręcz przeciwnie, na nim wspomaganie pracowało lekko, cicho i płynnie.A czy Ty masz diesla.