tuning przodu GT a'la 159/Brera?

no pikna :D w kuchni mam coś podobnego od Starcka ale w tym czymś w bagażniku chyba nie o to chodziło :D
 
Może w tym projekcie chodziło o to żeby sobie drzwi przy wysiadaniu nie zarysować...
 
Ostatnia edycja:
Wez sprzedaj to auto i kup gofra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
jak będę chciał to kupie nawet Audi A2 i założe wątek jak zrobić z niej Porsche Cayenne. Mamy demokrację, chyba, że 80% tutaj głosowała na PiS to chyba rzeczywiście pomyliłem adres (www)... Na razie cieszę się ze śmiesznie taniej Alfy GT którą chce sobie przerabiać jak tylko mi się podoba. Ci który dali za te fury po 60-100 tysi, muszą zdać sobie sprawę, że stały się druga Calibrą tylko dwie dekady później :) Sad true.
 
:)))a ja wiem jak ten projekt się skonczy:)))gadaniem o przerabianiu i tylko na gadaniu:)))po ostatnich ze smiesznie taniej wartosc o 6 tysi podskoczyła:))GT NIE JEST CALIBRĄ:))
 
Olaboga... Alfe obrazajo!!! Ja powiem tak, widzialem na oczy duzo przerobek. 90% spier*** tak ze wstyd byloby tym orac pole na koncu swiata. A te 10% bylo zrobione ze smakiem, z gustem i mozna bylo sie tym pochwalic. Alfa Tania? Dla kogos z po za kregu kto nie ma pojecia moze kupic ulepa nawet za 10k ale jak ktos ma rozum to siegnie po zadbana sztuke. Chyba ze z premedytacja kupi w ciut gorszym stanie do podrobienia, ale nie o tym byl temat. Proponowalbym najpierw zrobic jakas wizje w PS najlepiej ze 2-3 koncepcje, przemyslec dokladnie sprawe i jesli to bedzie wygladalo obiecujaco, to dlaczego nie?
 
:)))a ja wiem jak ten projekt się skonczy:)))gadaniem o przerabianiu i tylko na gadaniu:)))po ostatnich ze smiesznie taniej wartosc o 6 tysi podskoczyła:))GT NIE JEST CALIBRĄ:))
dokładne tak to na razie wygląda bo nie znalazłem dobrego wzorca prócz jakiś firm w Niemczech...

- - - Updated - - -

Olaboga... Alfe obrazajo!!! Ja powiem tak, widzialem na oczy duzo przerobek. 90% spier*** tak ze wstyd byloby tym orac pole na koncu swiata. A te 10% bylo zrobione ze smakiem, z gustem i mozna bylo sie tym pochwalic. Alfa Tania? Dla kogos z po za kregu kto nie ma pojecia moze kupic ulepa nawet za 10k ale jak ktos ma rozum to siegnie po zadbana sztuke. Chyba ze z premedytacja kupi w ciut gorszym stanie do podrobienia, ale nie o tym byl temat. Proponowalbym najpierw zrobic jakas wizje w PS najlepiej ze 2-3 koncepcje, przemyslec dokladnie sprawe i jesli to bedzie wygladalo obiecujaco, to dlaczego nie?
true ale cieżko nawet o 1% wzorów...na razie nie znalazłem mejsca gdzie bym mogł mój pomysł zrealizować w Polsce...mój entuzjazm opada
 
Pucek, sory że się wetnę, ale może być mnóstwo powodów dla zakupu auta, pomimo tego że "przód się nie podoba". Pierwszy taki, że nie jeździsz na masce, żeby ten przód w kółko oglądać :)

Ja kupiłem alfę żonie np., więc miało się jej podobać, nie mnie. Kupiłem kiedyś subaru które nie miało za wiele wspólnego z designem w ogóle (w każdym razie świadomym), a to dlatego że był to świetny samochód. Kupiłem BX-a którego 3/4 ludzi myli z polonezem, bo "misie podobał". Albo volvo które świetnie by się sprawdziło jako karawan, ale sprawdza się też jako praktyczne kombi, a design mi w tym przypadku wisi (chociaż de facto podoba mi się ten samochód).

Itd, itp...
 
dokładnie, ciężko, żeby w aucie podobało się 100%...tak jak z kobietą...jedna ma do poprawy piersi, druga tył, trzecia jeszcze uzębienie...ideałów nie ma ale na szczęście są dziś narzędzia aby to poprawić :)
 
:)))to chyba zle szukasz:)))idealy są nie wymagające poprawek:))tyczy sie i kobiet i gt:))
 
jak będę chciał to kupie nawet Audi A2 i założe wątek jak zrobić z niej Porsche Cayenne. Mamy demokrację

No właśnie, mamy demokratyczne opinie dla twojego pomysłu. Jesteś na forum ludzi którzy w większości dbają o alfy a nie je psują.
Idz na tuning forum, tam znajdziesz grono wyznawców i rady jak kłaść szpachel żeby nie pękał.
P.S. już oczyma wyobraźni widzę jak inwestujesz 10 tyś w tuning auta które kupiłeś bo było tanie.
 
No właśnie, mamy demokratyczne opinie dla twojego pomysłu. Jesteś na forum ludzi którzy w większości dbają o alfy a nie je psują.
Idz na tuning forum, tam znajdziesz grono wyznawców i rady jak kłaść szpachel żeby nie pękał.
P.S. już oczyma wyobraźni widzę jak inwestujesz 10 tyś w tuning auta które kupiłeś bo było tanie.

ten temat zmiany przodu chyba ma cel dowartościowania się autora:))tanie gt z brzydkim przodem to kupiłem,potem 6 tysi wpakowałem a co stac mnie wkoncu zWarszawy jestem:))a co zmiana przodu np 10 tysi a co tam:)),prawda jest taka ze nic z tego nie wyjdzie bo to bajanie :))))ju 1 krowe z gt zrobił:))takto gt wmiare bybyło białe z lambo.:))
 
well...akurat dowartościowanie jest moim ostatnim celem bo w życiu jestem spełnionym człowiekiem.

Dzięki za wszleką nie-pomoc :)
 
Typowe reductio ad absurdum, bo autor wątku niczego nie wspominał o lambo doorsach i parapecie na bagażniku.

Jak połowa forum kładzie alfy na glebie i daje ujemny camber to jest fajnie i sensownie, mimo że miskę olejową trzeba klepać co tydzień. A jak ktoś chce zmienić przód z brzydkiego na ładny, to kurka zamach na cnotę...
 
Tu sie z wami nie zgodze. Ja jestem fanem przerobek. Ale tylko takich ze smakiem, takich w ktorych widac ze wlascicel mial pomysl, plan i zrealizowal go z pasja. Nalepszym przykladem tego rodzaju przerobek jest facelifting 147, 156 i 166 gdzie ta zmiana dodala uroku i stylu tym samochodom.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra