tuning przodu GT a'la 159/Brera?

nie problem z kosztem problem w tym, że nie mam za bardzo benchmarku z innymi przeróbkami i boje się słabego efektu..ale może rzeczywiście warto być pierwszym (?)
 
sam napisałeś, że przód ma najsłabszy więc jak Ty bys go zrobił będąc Bertone? :)

heh tego nie wiem, nie jestem Bertone ;)
wolałbym ciut wyraźniejsze światła, może niższe i dające optycznie wrażenie szerszego przodu?
na pewno dobrą zmianą były czarne ramki, dolne listwy ani mnie ziębią ani grzeją
na zdjęciach widziałem białe kierunki i wg mnie wyglądały dobrze
 
dokładnie, ciężko, żeby w aucie podobało się 100%...tak jak z kobietą...jedna ma do poprawy piersi, druga tył, trzecia jeszcze uzębienie...ideałów nie ma ale na szczęście są dziś narzędzia aby to poprawić :)

To współczuję Twojej kobiecie.
 
oj, to przeoczyłem...
jak to nie ma? oczywiście że są :)

tak jak nie znoszę tjunerskich dowieszek robiących z auta choinkę tak samo nie cierpię panienek z silikonem i ustami lachona z Mazowieckiej, zdobywczyni sprzedawcy kebsów
 
oj, to przeoczyłem...
jak to nie ma? oczywiście że są :)

tak jak nie znoszę tjunerskich dowieszek robiących z auta choinkę tak samo nie cierpię panienek z silikonem i ustami lachona z Mazowieckiej, zdobywczyni sprzedawcy kebsów
ja też :D ale tym naturalnym zawsze czegoś brakuje, ja mam pecha do płaskich tylków jak już się wydaje, że wszystko jest...
 
Przeczytałam cały wątek i jedno nasunęło mi się na myśl podsumowując dylemat kolegi Romulusa: wielbię swoją kobietę, ale jest taka szpetna na twarzy, że wstyd się z nią gdziekolwiek pokazywać.

pozdrawiam
 
Amortyzatory
Powrót
Góra