Mariusz AutoDS
Użytkownik
- Rejestracja
- Wrz 22, 2009
- Postów
- 876
- Wiek
- 52
- Lokalizacja
- Mińsk Maz.
- Auto
- 147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
Zima za pasem, trochę więcej czasu będzie.. Jeśli macie pomysł na jakieś ospoilerowanie, którego poszukujecie, które warto byłoby powielić lub jakiś autorski projekt to śmiało wrzucajcie pomysły.. Osobiście myślałem nad czymś do GT lub Mito.. ale zobaczymy.. 
Projekt, który zostanie wdrożony AutoDS zrobi autorowi po kosztach..
Projekt, który zostanie wdrożony AutoDS zrobi autorowi po kosztach..