[Giulia] Zarniki Xenon - 35W

dk08012

Nowy
Rejestracja
Cze 18, 2015
Postów
356
Lokalizacja
Warszawa
Auto
AR Giulia 2.2 ZF 8HP
Panowie, wiecie jakie żarniki są w Giulii? Czy jest to D3s?
Ewentualnie, czy możecie coś polecić, zależy mi na barwie blizej 6000k
35W skrętne, obecnie mam tak ze jeden świeci na biało, a drugi na żółto..
 
Ostatnia edycja:
kup sobie osram laser i po sprawie- nie ma nic lepszego na rynku a niebieskie to na festyn nie do jazdy bo ginie na mokrym- kup jakie maja być tylko ciut wydajniejsze - inny świat- koszt ok 500- 600 pln
 
żadnych 6000K - w deszczu/nocy/mgle mniej widać i oczy się męczą szybciej. 4300K najlepsze dla naszych oczu, a jak już musi być bardziej niebiesko to do 5000K max
 
Panowie, a czy macie informację jak wymienić te zarniki? dostęp od nadkola?
 
Nie chcę mnożyć wątków jednorazowym pytaniem. Będę wdzięczny za odpowiedź (sam jej nie znalazłem): jaka jest temperatura barwowa fabrycznych xenonów, a jaka ledowych DRL w Giulii? Lubię spójność, zaś bixenon jest wyraźnie bardziej "żółty" od DRL.
 
Moim zdaniem bardziej żółty bi oznacza zużyte żarniki.
U mnie nie zauważyłem, żeby były bardziej żółte. Led i bi są jednolicie jasne.
Mam fabryczne żarniki.
 
Gdzies w necie znalazlem dwie wartosci dla OEM Alfy 4150K i 4650K. Obstawialbym ze ta nizsza wartosc jest prawdziwa.

Fabryczne ksenony swieca przecietnie wiec planuje zmiane na Philipsa X-treme Vision 150% o temperaturze barwowej 4800K.
 
Napisałem do tej firmy benzyna fabrik. Czy ktoś już stosował w Stelvio, czy to się zmieści bez problemu i czy nie spowoduje to uszkodzenia lampy (czytałem o przypadkach zmatowienia lamp przez jakieś odgazowanie ledow) czy się to mieści, czy obciążenie termiczne nie jest zbyt duże. W pierwszej odpowiedzi napisali że do Stelvio ten i ten produkt. Napisałem, że nie odpowiedzieli na moje inne pytania. Odpowiedzieli tylko, że poprawnie zamontowane nie powodują szkód. Trochę lakonicznie i w sensie, że jak się coś stanie to powiedzą, że źle zamontowane. Towar nie jest tani, a na jakieś pytania trochę odpowiedzi mało przekonujące
 
Jestem ciekaw czy te z chin są dużo gorsze...
Zastanawiam czy się nie skusić.
Tylko jedni piszą, że światło białe 6000k jest uciążliwe w deszczu i męczy wzrok. Z drugiej strony większość nowych aut ma ledy,ktôre dają białe światło...
 
Jestem ciekaw czy te z chin są dużo gorsze...
Podejrzewam, że te również są stamtąd bo niby skąd. Patrzyłem na ali, to po prostu za lepsze trzeba dać ok. 600 zł. Są właśnie zestawy P&P, żeby nie podłączać przed przetwornicą. Ciekawi mnie tylko, czy to wszystko zmieści się tam w lampie, razem z tym adapterem, czy tam jest wystarczająco miejsca, dodatkowo czy właśnie nie spowoduje to jakiegoś uszkodzenia lamp po dłuższym użytkowaniu
 
ja bym sie obwiał jednego -w stelvio zestaw optyczny jest ruchomy wiec upychanie czegokolwiek w lampie może uszkodzić lub zablokować działanie AFS. Moja rada- mało komu światła żarniki Osram Laser i po sprawie
 
No właśnie też o tym pomyślałem, raz że zablokować, dwa nie wiem czy z tym radiatorem, wentylatorem to nie jest też sporo cięższe niż zwykły żarnik. No i nie zaglądałem do lampy ile tam jest w ogóle miejsca
 
ja bym sie obwiał jednego -w stelvio zestaw optyczny jest ruchomy wiec upychanie czegokolwiek w lampie może uszkodzić lub zablokować działanie AFS. Moja rada- mało komu światła żarniki Osram Laser i po sprawie

A ja polecam żarniki Philips X-treme Gen2 - daja duzo wiecej światła niz standardowe fabryczne ksenony, barwa bardziej zblizona do led niz w przypadku Oream NB Laser ( 4800K vs 4300K).
 
Eksperymentowałem kiedyś z dobrej jakości ledami z ali, zrobionymi na wzór Philips'a Ultinon.
Radiator w tych ledach jest lekki. Masa nie powinna być problemem.
Dość hałaśliwa (taka bucząca) jest praca wentylatorków.
Poza tym ciepło odprowadzają do zamkniętej zaślepką obudowy lampy, choć trzeba przyznać, że powyżej 60 stopni się nie nagrzewały, nawet jak były zamknięte i pracowały ponad godzinę.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra