wycieraczki nie chca sie wylaczyc :-)

Po 2 miesiącach od usterki, wycieraczki do tej pory funkcjonują normalnie. Płytka została tylko wyczyszczona, były to tylko jakieś osady, natomiast nic na niej nie lutowałem. Za to dokładnie wyczyściłem tego "ślimaka" z 3 stykami, na nowo przesmarowałem i śmiga bez problemów.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra