owczar
Użytkownik
- Rejestracja
- Maj 27, 2014
- Postów
- 102
- Lokalizacja
- DLW
- Auto
- AR 164 2.0 TS , AR 166 JTD ,AR Brera 2.4 Jtdm
Szukałem i nie znalazłem takiego tematu,więc piszę.We wnęce koła zapasowego mam wilgoć .Co wyczyszczę biały nalot ( pleśń) i wysuszę wykładzinę ,za jakiś czas pojawia się ona z powrotem.Nigdzie po myciu nie widzę przecieków do środka , a w dawcy mam ten sam problem - więc to widzę że jakaś wada naszych aut.Ma ktoś to samo?Jak pozbyć się tego problemu?