• Hej Alfaholicy!

    Na forum pojawił się świeżutki motyw kolorystyczny Alfa Red Luna, zaprojektowany przez marqo specjalnie z myślą o naszych Alfowych klimatach i czytelności na różnych urządzeniach.

    Zachęcamy do:

    • włączenia nowego stylu w ustawieniach profilu i potestowania go na co dzień
    • zgłaszania uwag dotyczących kolorów, kontrastów, czytelności i wygody przeglądania dłuższych wątkich
    • dzielenia się propozycjami drobnych poprawek, które mogą jeszcze lepiej dopasować motyw do charakteru naszej społeczności Alfaholików

    Każda opinia pomoże dopieścić wygląd forum tak, aby „Alfa Red Luna” była tak przyjemna w odbiorze, jak dobrze utrzymana Alfa na ulubionej trasie.

    Wbijaj do tematu i napisz, co myślisz!

Widziany \ Widziana...

  • Autor wątku Autor wątku Carissa
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
pozdrowienia dla kolegi z białej 147 SZY (nie pamiętam czy ramki były) z którym sobie pomachaliśmy wczoraj rano na trasie żywieckiej oraz dla wlaściela nieoramkowanej białej Julki na sosnowieckich blachach z którym popoludniu się mijaliśmy w Mikuszowicach - też było pomachane
 
pozdrowienia dla kolegi z białej 147 SZY (nie pamiętam czy ramki były) z którym sobie pomachaliśmy wczoraj rano na trasie żywieckiej

Ramki na 147 są, ale alfaclubu bo tam urzęduję.
Ja Cię natomiast widzę bardzo często kręcącego się po BB, tyle że z czarnej Yariski L (ale uzbrojonej już w ramki AH).
 
Ciemno szara, grafitowa 156 SW FL rej. ST z ramkami, widziana godzinę temu w Ornontowicach. Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
Pozdrawiam alfaholików mijanych dziś na Piastowskiej w BB ok. 16,00 w czerwonej AR 146 na forumowych ramkach.
 
pozdrawiam 3 alfaholików widzianych wczoraj (tj. w sobotę). Pierwszego ze 159 widzianego pod Lidlem w Bieruniu. Drugiego też ze 159 mijanego również w Bieruniu (łapki były) oraz trzeciego ze 156 na tablicach SK widzianego na parkingu przy lotnisku w Balicach.
 
Pozdrawiam :)
attachment.php
 

Załączniki

  • CAM00307.jpg
    CAM00307.jpg
    130 KB · Wyświetleń: 282
Ostatnia edycja:
ale blachy można by poszanować - może właściciel którejś nie życzy sobie fotek w sieci z pełnym nr rej. ??
 
pierdnąć w autobusie pełnym ludzi też mogę
a czy to zrobię ?

nie każdy musi chcieć być pokazywany że był w danym miejscu i tyle
a po tablicy rej. można ustalić osobę - i tu zaczyna się kłopot jak dana osoba będzie chciała się pobawić w prawo
jakoś w TV zakrywają , google street zakrywa a za brak zakrycia już mieli sprawy itp
coś w tym musi być chyba jednak prawda ?

no ale nie wiem , nie wnikałem do końca bo niby tablica nie jest danymi osobowymi itp wedle prawa raczej

ja tam jednak nie podaję nigdy pełnych blach a tym bardziej fotek z miejscem itp

a każdy inny robi co uważa za słuszne - nawet jeżeli tm czymś będzie pierdnięcie w autobusie pełnym ludzi :lol:
 
Ostatnia edycja:
No to wychodzi na to, że jest to chyba jedna z niewielu rzeczy na które nie masz wyj....oj przestań czepiać się szczegółów.Pod burdelem przecież nie stoją to czego mają się kryć?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
Bociek ... poczytaj za nim napiszesz głupotę.

Zadymił diesel!
 
jaboleq - wyprostuj sensownie to i przeproszę za swoją niewiedzę :-) ( czy tam głupotę )
a czytać mie sie nie chce
znam tylko stanowisko giodo ale z drugiej strony dziwią mnie praktyki innych
i nie twierdzę że nie można - ale że nie powinno się ( a to różnica ) więc tutaj żadne czytanie raczej nic mi nie pomoże

mico - tak - na tą nie mam
a gdzie stali i po co i z kim i czy w czasie swojej pracy czy urlopu itp to już nie moja sprawa
 
Ostatnia edycja:
Specjalnie dla Bociana (i posiadaczy samochodów ze zdjęcia, którzy pojechali do castoramy kupić wiertarkę bądź nieheblowaną deskę) zamazałem blachy :). Niestety posta kolegi, który mnie zacytował nie jestem w stanie wyedytować. Na przyszłość będę zamazywał jak to takie istotne. Pozdro :)
 
inni mnie ebią - mnie zamazuj jak mnie gdziesz złapiesz w obiektyw np w czasie L4 ze wskazaniem "pacjent powinien leżeć" a złapanie będzie miało miejsce np na parkingu pod Morskim Okiem :-)
licho nie śpi :-)
wezwią mie na jako komisyja i co wtedy ?

aha - pozdrawiam roba widzianego w niedzielę na ul 11 listopada ( jo szoł z buta )
 
Bociek tylko w skrócie z forum prawnego:
"Odpowiedź GIODO jest typu "nie wiem dokładnie ale coś napiszę".
Numer rejestracyjny nie identyfikuje osoby lecz przede wszystkim pojazd, właściciel może się zmienić."

Koniec offtopa.
 
Pisalem ze giodo znam :cool:

I pisalem tez i innych aspektach

A co kto zrobi to jego sprawa

Jak z tyn pierdem :p
 
Amortyzatory
Powrót
Góra