maryszkens
Nowy
- Rejestracja
- Sie 23, 2011
- Postów
- 1,168
- Lokalizacja
- Będzin/Dąbrowa Górnicza
- Auto
- 155 1.8 16v FL// BMW 1
Pozdrowienia dla zakapturzonej kierowniczki zielonej 147 SBE XXXXX w Dg pod kościołem w centrum.
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
haha no ja tez pozdrawiamOstatnio widzieliśmy sie parę razy ( skrzyżowanie kolo makro, DG koło maka, parking od kina ) no i też często widzę twoją pod pogorią ; P Ja przyjeżdżam po dziewczynę i ty chyba też ; D
PS. Kozak ten intercooler![]()
Alfoholiku ConSpir również Cię pozdrawiam![]()
a czy to ty parkujesz czasem pod siłownia Spartan ?
Pozdrowienia dla kierownika czarnej 156 która dzisiaj przede mną przejechała koło 19 w Ornontowicach, thx za awaryjne, ja nie zdążyłem![]()