Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Pozdrowienia dla żony xaxvix pomachane odmachane(pomykałem motorkiem)
Pytam sie dzisiaj mojej "machal ktos do Ciebie na motorze?" "no machal, machal moj kolega a co?"
Najlepsze jest to ze jechalem jako pasazer i nikogo nie widzialem![]()
Nie stoi Twoja alfunia czesto pod biedronka w straszecinie?
Pozdrawiam Raidera i alfaholika, ktory stal dzis po 14 w Nagawczynie kolo kosciola, chcialem wycieraczki dac w gore ale sasiedzi patrzyli na mnie krzywo![]()
a czy kolega czasem nie byl w niedziele w kosciele w Straszecinie na 11? :>
159 RDE LU_ _ widziana dzis pod silownia Herkules ok 17, czyzby sm00k?
Tak ostatnio czesto można ja tam spotkać.Nie stoi Twoja alfunia czesto pod biedronka w straszecinie?
Pozdrawiam Raidera i alfaholika, ktory............
i jeszcze czarna GT widziana w Debicy w sobote, kolega odpowidzial awaryjnymi, nie wiem kto to ale pozdrawiam
GT to pewnie nowy nabytek debickich alfisti![]()
Również pozdrawiam, dzisiaj również mrugane
Ponad rok wśród Dębickich Alfisti, niestety 90% czasu poza Dębicą.
dzis widziana zielona (butelkowa zielen) 156FL z ramkami RDE WY_ _ w Debicy na ul. Kraszewskiego przed zielonym rynkiem stala zaparkowana