Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
i ma na imię.....????Alfaholiczka![]()
dobra dobra Piotrek gratulujemy itp itd ..teraz jest ważniejszy temat, aczkolwiek rekord na ślunsku
wybieramy się czy się nie wybieramy? tzn. ja na 99% jadę i raźniej byłoby pojechać większą ekipą
![]()
ps. Piotrek mogę Cię zgarnąć jak chcesz![]()
Pojedziemy wszyscy razemGratuluję Czarny, wszystkiego dobrego, niech córa zdrowo rośnie
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dodano po 2 minutes:
Ja się przymierzam na ten wyjazd
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kto dzis szara 156 35F4 (chyab taka rej) stal pod starostwem?
Pozdrawiam równieżpozdrowki dla reggie'go widzianego w godzinavh porannych kolo filharmoni