Widziany, widziana, widziani

Podoba mi się to zdjęcie - nie widać przerysowanych drzwi ;)
 
Pozdrowienia dla kierowcy czarnej (chyba) 147 ti dzisiaj na srodce ok 22giej :)
 
pozdrowienia dla Anki Greciową 9 jechała,łapki były:)
 
Wczoraj pod Termami w Poznaniu 159 PJA z ramkami :)
A chwilę później 166 oramkowana na RSA :)

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Ktoś wczoraj wieczorem przejeżdżał srebrną 166FL JTD przez długą goślinę?
 
Pozdrawiam kierowcę czerwonej 147 widzianej dzisiaj na Królowej Jadwigi. Pogoniłbym za Tobą ale miałem córe na pokładzie :)
 
Piątek wieczór widziana 156tka na starym rynq ;),
 

Załączniki

  • P_20150612_235910.jpg
    P_20150612_235910.jpg
    73.9 KB · Wyświetleń: 94
Pozdro dla czarnej 147 CT która stoi właśnie pod Biedronką na Polance w Poznaniu ;)

Wyryte rantem felgi
 
Pozdrowienia dla kolegi w 159 sw 2.4 czarne widzianego pod M1 jechałem za tobą takim samym tylko 1.9.
 
Pozdrawiam kolegę z czarnej gt w dieslu na rej pwr... 19.06.2015 po godz 17 s5 pod Poznaniem. Spoczko jazda :-)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra