Widziany, Widziana, Widziani :D

Widziana na wylocie z Opola w kier. Nysy (ok. 15.00) Alfa Romeo GT, ONY ****, czerwona.
i chwilę potem czarna 147 OPO ****
 
Wczoraj koło 12:30 widziana czarna 147 raczej już na Opolskiej w każdym razie było pomachane.
Pozdrawiam kierownika jeszcze raz. Czyżby użytkownik Barus91 to był?
 
Wczoraj koło 12:30 widziana czarna 147 raczej już na Opolskiej w każdym razie było pomachane.
Pozdrawiam kierownika jeszcze raz. Czyżby użytkownik Barus91 to był?
JAWOHL ! TO JA ! :)

Pozdrowionka ;)

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

resti - wpisz sobie nr rej. w profilu -> nowa opcja w wyszukiwarce użytkowników :)

---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

http://www.forum.alfaholicy.org/spr...dla_tutiego_za_szybkie_wdrozenie_pomyslu.html <- KLIK
 
Znów widziana czarna GTV we Wrocławiu, przy Rakowieckiej. Bez tablic ...
 
wczoraj we Wrocku na Placu Dominikańskim 147 na tablicach OKL **** - pozdrowionka, oczywiście zostały wymienione uprzejmości :-)
 
Wczoraj widziana srebrna 156 na trasie Olszyna - Lubań, blachy DLW

No i codziennie widzę srebrną 156 stojącą na Lubaniu, blachy DLB

I zdarza mi się przyczaić czerwoną 156 ze spojlerem jakimś dziwnym (jak dla mnie), na podkowie w Lubaniu, blachy Zgorzeleckie ;)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra