Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Panie Januszu - ta DOA19928 to nie Pańska, prawda ?Milo że ktoś mnie wreszcie zauważył.Na A. Krajowej .
Dzisija koło 15 Jarecki przed duboisd d
Tak jak mówisz
Nieźle się prezentuje Twoja maszyna.
Pozdro.
dziś widziana w Opolu, koło Amfiteatru srebrna 159 "death".![]()
JAWOHL ! TO JA !Wczoraj koło 12:30 widziana czarna 147 raczej już na Opolskiej w każdym razie było pomachane.
Pozdrawiam kierownika jeszcze raz. Czyżby użytkownik Barus91 to był?
aha...![]()
Czarna GTV stoi u mnie na osiedlu, OP 6****. To Twoja?A mojej na Opolu nie widujesz he he![]()
Czarna GTV stoi u mnie na osiedlu, OP 6****. To Twoja?Też ma czerwoną skórę
Nie to nie moja ja mam OP 04**A
A mojej na Opolu nie widujesz he he![]()