Twoja przeglądarka jest nieaktualna i może wyświetlać tę stronę nieprawidłowo. Powinieneś zaktualizować ją lub skorzystać z alternatywnej przeglądarki.
Ciekawe jak by to wyglądało, gdyby zestaw kolektory + turbo przerzucić z 2.0 v6 T ??? To było by najprostsze rozwiązanie i do tego oczywiście odprężyć silnik, przynajmniej samymi uszczelkami.
Turbo z v6 czemu nie? Ale NIE ZA 6K PLN. Za tą sume to pewnie połowę części kupisz. Sorry ale zbyt wiele projektów widziałem jak powstawało, i były robione przez DOŚWIADCZONYCH ludzi i nie było to zawsze hop- siup za 6kafli.
A nie zastanawiałeś się nad kompletem (kolektor, komp, itd) od 164 2.0 v6? Wiem że w 164 jest więcej miejsca ale to chyba najmniejszym kosztem można osiągnąć. Widziałem tak przerobioną 2.0 v6 na 3.0 v6 i miała 270kM (na hamowni)
Zarejestruj się i korzystaj z forum bez rozpraszających banerów reklamowych.
Jako zalogowany użytkownik zyskujesz wygodniejszy dostęp do treści, możliwość komentowania, korzystania z prywatnych wiadomości i pełne wsparcie społeczności.
Nie zajmuje to długo, a różnica w komforcie przeglądania naprawdę robi wrażenie! 💡🎉
Ta strona używa plików cookies, aby pomóc personalizować i dopasować treści do Twoich potrzeb. Cookies pozwalają też pozostać zalogowanym, jeśli zdecydujesz się zarejestrować.
Kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików.