Maciek_m83
Nowy
- Rejestracja
- Mar 12, 2014
- Postów
- 21
- Auto
- Alfa Romeo 159 jtdm
Witam.
Od pewnego czasu co któreś odpalenie silnika następuje jego szarpnięcie. Przy gaszenia nie ma takiego problemu. Jest to dość nieprzyjemny efekt.
Macie pomysł co to może być?
Od pewnego czasu co któreś odpalenie silnika następuje jego szarpnięcie. Przy gaszenia nie ma takiego problemu. Jest to dość nieprzyjemny efekt.
Macie pomysł co to może być?