[159] Szarpnięcie przy odpalaniu

Maciek_m83

Nowy
Rejestracja
Mar 12, 2014
Postów
21
Auto
Alfa Romeo 159 jtdm
Witam.
Od pewnego czasu co któreś odpalenie silnika następuje jego szarpnięcie. Przy gaszenia nie ma takiego problemu. Jest to dość nieprzyjemny efekt.
Macie pomysł co to może być?
 
Witam.
Od pewnego czasu co któreś odpalenie silnika następuje jego szarpnięcie. Przy gaszenia nie ma takiego problemu. Jest to dość nieprzyjemny efekt.
Macie pomysł co to może być?

A spróbuj odpalić z nieco dłużnej wciśniętym start/stop. Gdzieś na forum to wyczytałem i jakoś u mnie daje rade. U mnie wymiana aku nie pomogła.
 
Jest rozwiązanie zagadki. Przegnity przewód masowy silnik-skrzynia. Wymienili na nowy i pali na dotyk. Nie ma też już uciążliwego szarpniecia silnikiem przy odpalania. Póki co... Super
 
Amortyzatory
Powrót
Góra