[Stelvio] Sterownik Silnika Stelvio 2.0

Kapikapi1

Nowy
Rejestracja
Sty 4, 2024
Postów
1
Auto
Alfa Romeo Stelvio
Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem Stelvio 2.0 280KM które nie odpala po kolizji. Na Multecuiscan pokazuje mnóstwo błędów, problem z komunikacją. Czy problemem jest w sterowniku silnika czy może mam uszkodzoną którąś wiązkę? Wizualnie uszkodzeń wiązki nie widać. Raport w załączniku. Z góry dziękuję za pomoc.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem Stelvio 2.0 280KM które nie odpala po kolizji. Na Multecuiscan pokazuje mnóstwo błędów, problem z komunikacją. Czy problemem jest w sterowniku silnika czy może mam uszkodzoną którąś wiązkę? Wizualnie uszkodzeń wiązki nie widać. Raport w załączniku. Z góry dziękuję za pomoc.

Poczytaj tutaj nie ty pierwszy i ostatni.
 
zresetować FIS - inertia switch w BCMie w MES znajdziesz.
jeśli nie masz obejscia SGW założonego, to musisz kupić - polecam swoje na shop.stuff4car.com/pl
 
Amortyzatory
Powrót
Góra