Wojtek_DOL
Nowy
- Rejestracja
- Wrz 6, 2023
- Postów
- 13
- Auto
- Alfa Stelvio
Cześć
Mam Stelvio 2018 r z Kanady.
Doradźcie proszę do kogo mogę podjechać na upgrade systemu i wgranie mapy Europy. Może ktoś w forum robi i jest chętny?
Ja jestem z Dolnego Śląska. Jak coś mogę trochę dalej podjechać.
Pozdrawiam.
Wojtek
Mam Stelvio 2018 r z Kanady.
Doradźcie proszę do kogo mogę podjechać na upgrade systemu i wgranie mapy Europy. Może ktoś w forum robi i jest chętny?
Ja jestem z Dolnego Śląska. Jak coś mogę trochę dalej podjechać.
Pozdrawiam.
Wojtek