Stargard zyjecie ?!

R

Rogal146

Guest
Co nie jade miastem musze zobaczyc jakas Alfe a na forum jest tylko chyba 3 osoby... a normlanie mozna by sie spotkac bo grupka w miescie jest nawet spora. Dajcie znac cos w tym temacie :D
 
Hej.Ja w sumie mieszkam niedaleko to moge sie podłączyc jak bedzie jakis spocik
 
Ja na emigracji, ale na weekend mogę dojechać. O ile temat nie zdechł :)
 
chyba raczej temat zdechł.Koledzy dawno sie nie odzywaja.Nasz rejon to ogolnie mało zainteresowany spotami.
 
Za mało nas w mieście raczej na spot. Chyba żeby miały być 3 osoby. Na spoty jeżdże do Szczecina, tam można liczyć na większą frekwencję.
 
Witam, nowego alfaholika:). W przyszłą niedzielę będzie spot w szczecinie, chyba że jakiś mini spot zorganizujemy w tygodniu w Stargardzie.
 
mozemy zorganizowac cos na miejscu, moze nad miedwiem jakis gril przy okazji ? :)
a odnosnie szczecina jakbys mogl przyblizyc miejsce, date i czas bylbym wdzieczny :)
 
to moze bylo by warto wstepnie okreslic date, miejsce i godzine :) na cos mniejszego w naszym misteczku ;)
 
Nic się nie zmieniło, dalej pali tyle ile wleje:P

To tak jak i moja :) ja dzisiaj zrobiłem małego update wpadnij na link i zobacz fotki :)

---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 21:11 ----------

A może wspólny wypad na lotnisko jutro ???
 
hmmm a jakaś propozycja :) ja jeszcze nie skończyłem z zawiechą :)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra