R
Rogal146
Guest
Co nie jade miastem musze zobaczyc jakas Alfe a na forum jest tylko chyba 3 osoby... a normlanie mozna by sie spotkac bo grupka w miescie jest nawet spora. Dajcie znac cos w tym temacie 
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Nic się nie zmieniło, dalej pali tyle ile wlejeNo to już coś bliżej, jak tam v6???
Nic się nie zmieniło, dalej pali tyle ile wleje![]()