PolAlfaStelvio
Nowy
- Rejestracja
- Kwi 15, 2019
- Postów
- 46
- Auto
- Alfa Romeo Stelvio
Gdzieś już ktoś pisał o spryskiwaczach w stelvio, że zamontowane w wycieraczkach nie do końca są optymalne.
Zauważyłem że płyn podawany jest w momencie osiągnięcia przez wycieraczkę pozycji pionowej.
PYANIE; Czy programowo było by możliwe przestawić moment podania płynu gdy wycieraczki są, powiedzmy pod kontem 45° do maski lub jeszcze niżej?
Faktycznie płyn z wycieraczki "kierowcy" spływa na boczną szybę
Zauważyłem że płyn podawany jest w momencie osiągnięcia przez wycieraczkę pozycji pionowej.
PYANIE; Czy programowo było by możliwe przestawić moment podania płynu gdy wycieraczki są, powiedzmy pod kontem 45° do maski lub jeszcze niżej?
Faktycznie płyn z wycieraczki "kierowcy" spływa na boczną szybę
Ostatnią edycję dokonał moderator: